Hakkımızda

digital karınca izmir web tasarım

Digital Karınca

Firmasını dijital dünyaya taşımak isteyen şirket sahipleri için yazılım, tasarım, e-ticaret sistemleri, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve arama moturu optimizasyonu çözümleri sunan interaktif dijital medya ajansıyız.

Bir çok kurumsal websitesi tasarımı ve yazılımı, özel e-ticaret projesi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Dijital dünyadaki yerinizi aldıktan sonra da digital karınca hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilirsiniz. Yayına aldığımız her bir websitesi ve yazılım projesinin teknik destek hizmetini 1 yıl ücretsiz olarak sürdürmekteyiz.

Planlama

Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılır.

Yapım Süreci

Karıncalar planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar.

Yayınlama

Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz yayına alınır, artık dijital medyanın gücünden faydalanabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

Dijital dünyadaki yerinizin profesyonellerin elinde şekillenmesini istiyorsanız, uzmanlık alanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bugüne kadar bir çok kurumsal websitesi, e-ticaret projesi, özel yazılım projesi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.
95%

Web Tasarım Yazılım

95%

Özel E-ticaret Projeleri

90%

Arama Motoru Optimizasyonu

90%

Grafik Tasarım Hizmeti

Neler Yaparız ?

Bir çok kurumsal websitesi tasarımı ve yazılımı, özel e-ticaret projesi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımı geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Özel Web Tasarım Yazılım Projeleri

Firmanızın dijital dünyaya açılan vitrini olan kurumsal websitenizi en iyi şekilde hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Siteniz yayına alındıktan sonra da teknik destek hizmetimizden 1 yıl ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ

E-Ticaret Yazılımları

İnternetten para kazanmak artık çok kolay, satışını yapacağınız ürünlerinizi sergileyip dilediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz size özel olarak hazırlanmış e-ticaret projeleri geliştiriyoruz.
DETAYLI BİLGİ

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi yerlerde görüntülenebilir olması için gerekli arama motoru optimizasyonu S.E.O. çalışmalarınızı profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
DETAYLI BİLGİ

Grafik Tasarım Çalışmaları

Firmanıza dijital ortamda gerekli olan tüm tasarım işleri sosyal medya görselleri, banner tasarımları, kurumsal kimlik tasarımı ve yönetimi, logo tasarımı konusunda çalışmalar yapıyoruz.
DETAYLI BİLGİ

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Potansiyel ve mevcut müşteri takibi konusunda firmanıza ve çalışanlarınıza kolaylık sağlayacak, sms, mail ve arama fonksiyonlarını kullanabileceğiniz size özel kurgulanmış yazılımlar geliştiriyoruz.
DETAYLI BİLGİ