Jeuvenile Kozmetik

Proje Detayı

  • Firma: Jeuvenile Kozmetik
  • İş Türü: Özel E-Ticaret Yazılımı
  • Backend: Php, MySQL
  • Frontend: HTML5, CSS3, Jquery, Bootstrap
  • Hemen Paylaş:

Proje Açıklaması

Jeuvenile 1995'ten bu yana kozmetik sektörü içerisinde yer almakta olup Türkiye, Fransa ve Amerika'da hizmet vermektedir. 2019 yılında Türkiye'de de üretim tesisi kurarak Türkiye pazarına giriş yapmıştır. Üretim için kullanılan hammaddeleri Avrupa'dan getirerek Jeuvenile markası ile ürünlerini hem Türkiye pazarında hem de yurt dışına ihraç ederek satış politikasını geliştirmiştir. Firmamız kaliteli hizmet içeriği ile her geçen gün başarı grafiğini ileri seviyeye taşımaktadır. Alanında uzman ekibi ile en kaliteli kozmetik ürünlerini en uygun fiyatlara müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek tüm alt yapısını bu ilke üzerine başarılı bir şekilde kurmuştur. Misyonu en kaliteli kozmetik ürünlerini en uygun fiyata müşteriye ulaştırmaktır.

Jeuvenile Kozmetik ile birlikte yeni e-ticaret yazılımını geliştirdik. E-ticaret siteleri yardımıyla Türkiye'nin her yerine dağıtım yapmaya devam ediyorlar.

WEB SİTESİNİ İNCELE

Diğer Projeler

İzmir Akademi Diş
Sisters Wedding
Optiyol

Kahve içmeye bekleriz!

Firmanızı dijital dünyaya taşıma yolunda merak ettiğiniz tüm detayları bir kahve içimi süresince planlayabilir, beklentilerinizi değerlendirip fikir alışverişinde bulunabiliriz.
digital karınca

Bilgi Talep Formu

Tüm merak ettiklerinizi form yardımıyla bize iletebilirsiniz